O nas

Firma AUTO – NALEPA istnieje od 1968 roku,

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę eksploatacyjną pojazdów osobowych i dostawczych ,od wymiany oleju do skomplikowanych napraw silników.

Bogato wyposażony nowoczesny park maszynowy, magazyn części zamiennych i wykwalifikowany personel z wieloletnim stażem skraca czas napraw do minimum, a klienci mają pewność że wykonywane przez nas usługi cechuje wysoka jakość, rzetelność i uczciwość.

Z naszych usług w zakresie regeneracji głowic korzystają klienci indywidualni, firmy transportowe, profesjonalne warsztaty samochodowe oraz duże autoryzowane stacje obsługi.

Wykonujemy naprawy głowic do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz ciężkiego sprzętu budowlanego, wózków widłowych a także małych wielozaworowych głowic motocyklowych.

Siedziba firmy znajduje się w odległości 1,5 km od trasy E – 7 (Kraków, Warszawa) w miejscowości Węgrzce, na północ od Krakowa i 1,4 km od pętli autobusowej Kraków cmentarz Batowice (linie 105, 184, 128) i 1,3 km od stacji kolejowej PKP Kraków Batowice (MAPKA)

Zakład Zrzeszony w Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych

Jak do nas trafić ?